slogan7-al

25 dhe 26 maj 2018 Vranisht, Vlore / Trajnim “Mirerritja e femijes 0 – 6 vjec ne kujdesin shendetesor paresor”

Titulli i aktivitetit: 25 dhe 26 maj 2018 Vranisht, Vlore / Trajnim “Mirerritja e femijes 0 – 6 vjec ne kujdesin shendetesor paresor”

Data e zhvillimit: 25 dhe 26 maj 2018

Vendi i organizimit: QSH Vranisht, Vlore

Organizatori/ofruesi: QSH Vranisht, Vlore

Kontakte: Tel: 0696592278 Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjeke, infermier

Kreditet : 11