slogan7-al

16 qershor 2018 Vlore“Leksion për faktorët e rrezikut kardiovaskular dhe sëmundja iskemike e zemrës .

Titulli i aktivitetit: 16 qershor 2018 Vlore“Leksion për faktorët e rrezikut kardiovaskular dhe sëmundja iskemike e zemrës .

Data e zhvillimit: 16 qershor 2018

Vendi i organizimit: Hotel “Regina City” Vlore

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Kardiologjise

Kontakte: Tel: 0682063967 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek familje, kardiolog, urgjence, neurolog , nefrolog

Kreditet : 3