slogan7-al

9 qershor 2018 Durres/Leksion “Adenopatite dhe Splenomegalite”

Titulli i aktivitetit: 9 qershor 2018 Durres/Leksion “Adenopatite dhe Splenomegalite”

Data e zhvillimit: 9 qershor 2018

Vendi i organizimit: Spitali Rajonal Durres

Organizatori/ofruesi: Shoqata Kombëtare e Shëndetit Publik

Kontakte: Tel: 0694445985 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjeke specialist, infermier, farmacist

Kreditet : 6