slogan7-al

28 qershor 2018,Tirane/ Konference “Gabimet pre-analitike ne laboratorin klinik dhe strategjite per minimizimin e tyre”.

Titulli i aktivitetit: 28 qershor 2018,Tirane/ Konference “Gabimet pre-analitike ne laboratorin klinik dhe strategjite per minimizimin e tyre”.

Data e zhvillimit: 28 qershor 2018

Vendi i organizimit: Spitali Amerikan 3, Salla e Konferencave

Organizatori/ofruesi: Spitali Amerikan, Tiranë

Kontakte: Tel: 0684032151 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek , Infermier, Menaxher/Drejtor

Kreditet : 3