slogan7-al

18 – 23 qershor 2018 , Tepelene / Trajnim “Rifreskim i njohurive teorike dhe praktike dhe ndjekja e integruar e femijeve 0-1 vjec dhe grave shtatezena”

Titulli i aktivitetit: 18 – 23 qershor 2018 , Tepelene / Trajnim “Rifreskim i njohurive teorike dhe praktike dhe ndjekja e integruar e femijeve 0-1 vjec dhe grave shtatezena”

Data e zhvillimit: 18 – 23 qershor 2018

Vendi i organizimit: DSHP Tepelene

Organizatori/ofruesi: Urdheri Infermierit Gjirokaster

Kontakte: Tel: 0692259659 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier

Kreditet : 6