slogan7-al

17 maj Lushnje, 18 maj Vlore 2018 Trajnim/ “Prezantim i pergjithshem ne sigurine dhe shendetin ne pune dhe mjekesine e punes”.

Titulli i aktivitetit: 17 maj Lushnje, 18 maj Vlore 2018 Trajnim/ “Prezantim i pergjithshem ne sigurine dhe shendetin ne pune dhe mjekesine e punes”.

Data e zhvillimit: 17 maj Lushnje, 18 maj Vlore 2018

Vendi i organizimit: Lushnje, Vlore

Organizatori/ofruesi: Working Together-Consulting Sh.p.k

Kontakte: Tel: 0674283599 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier, shendet publik, inspektore te punes ISHSH

Kreditet : 6