slogan7-al

5 maj 2018 Tirane / Konference “Kompetence ne estetike”.

Titulli i aktivitetit: 5 maj 2018 Tirane / Konference “Kompetence ne estetike”.

Data e zhvillimit: 5 maj 2018

Vendi i organizimit: Hotel Rogner Tirane

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Distributoreve te Materialeve dhe Paisjeve Dentare

Kontakte: Tel: 0692093544 E-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Stomatolog

Kreditet : 9