slogan7-al

15 mars 2018 Vlore /Seminar “Vleresimi dhe menaxhimi i ethes dhe hipotermise te femijet “

Titulli i aktivitetit: 15 mars 2018 Vlore /Seminar “Vleresimi dhe menaxhimi i ethes dhe hipotermise te femijet “

Data e zhvillimit: 15 mars 2018

Vendi i organizimit: Spitali Pediatrik Vlore

Organizatori/ofruesi: Spitali Pediatrik Vlore

Kontakte: Tel: 0692259998 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek pediater

Kreditet : 2