slogan7-al

19 - 20 janar 2018 Lushnje/ Trajnim “Perdorimi i pajisjeve mjekesore ne kuader te vizites mjekesore ne kujdes paresor”

Titulli i aktivitetit: 19 - 20 janar 2018 Lushnje/ Trajnim “Perdorimi i pajisjeve mjekesore ne kuader te vizites mjekesore ne kujdes paresor”

Data e zhvillimit: 19 - 20 janar 2018

Vendi i organizimit: Hotel Blerimi, Lushnje

Organizatori/ofruesi: Qendra Shëndetësore ABC

Kontakte: Tel: 0694096078 / 042234105 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek familje dhe i pergjithshem

Kreditet : 10