slogan7-al

4 nentor 2017 Tirane, “Depistimi i hershem i degjimit dhe sherbimet rehabilituese”.

Titulli i aktivitetit: 4 nentor 2017 Tirane, “Depistimi i hershem i degjimit dhe sherbimet rehabilituese”.

Data e zhvillimit: 4 nentor 2017

Vendi i organizimit: Tirane

Organizatori/ofruesi: Universiteti i Mjekësise Tiranë

Kontakte: Tel : 0684054405 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek i pergjithshem, pediater Infermier

Kreditet : 6