slogan7-al

Gjate 2017 , “Edukimi ne Vazhdim per personelin shendetesor te Spitalit Universitar “Shefqet Ndroqi”

Titulli i aktivitetit: Gjate 2017 , “Edukimi ne Vazhdim per personelin shendetesor te Spitalit Universitar “Shefqet Ndroqi”

Data e zhvillimit: Gjate 2017

Vendi i organizimit: Salla e mbledhjeve ne SU “Shefqet Ndroqi”

Organizatori/ofruesi: Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi”

Kontakte: Tel: 0698591053 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë , Infermier, Menaxher/Drejtor, Farmacistë

Kreditet : 34 mjeket dhe 22 infermieret