slogan7-al

15 – 16 dhjetor 2017, “Semundjet renale kronike, parandalimi dhe trajtimi i tyre – Sfida aktuale e nefrologeve”.

Titulli i aktivitetit: 15 – 16 dhjetor 2017, “Semundjet renale kronike, parandalimi dhe trajtimi i tyre – Sfida aktuale e nefrologeve”.  

Data e zhvillimit: 15 – 16 dhjetor 2017

Vendi i organizimit: Hotel Tirana International

Organizatori/ofruesi: Fakulteti Mjekesise Tirane, Shoqata Shqiptare e Nefrologjise

Kontakte: Tel: 0672080517 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek nefrolog, familje, Infermier, Farmacist

Kreditet : 11