slogan7-al

16 dhjetor 2017 Tirane, Konference. “Antibiotikoterapia, mukolitet dhe anti-inflamatoret posteroid ne semundjet e rrugeve respiratore”.

Titulli i aktivitetit: 16 dhjetor 2017 Tirane, Konference. “Antibiotikoterapia, mukolitet dhe anti-inflamatoret posteroid ne semundjet e rrugeve respiratore”.  

Data e zhvillimit: 16 dhjetor 2017

Vendi i organizimit: Hotel Rogner, Tirane

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Pneumologeve Shqipetare

Kontakte: Tel: 0692380803 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek

Kreditet : 4