slogan7-al

25 nentor 2017, “Workshop dhe sistemet inovative te implantologjise”.

Titulli i aktivitetit: 25 nentor 2017, “Workshop dhe sistemet inovative te implantologjise”.  

Data e zhvillimit: 25 nentor 2017

Vendi i organizimit: Tirane dhe rrethe

Organizatori/ofruesi: Working Together-Consulting Sh.p.k

Kontakte: Tel: 0674283599 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Dentist

Kreditet : 6