slogan7-al

13 – 14 tetor 2017 Tirane “Konferenca Kombetare e XIV e Anestezise dhe Reanimacionit dhe programi CEEA (kursi i pare)”

Titulli i aktivitetit: 13 – 14 tetor 2017 Tirane “Konferenca Kombetare e XIV e Anestezise dhe Reanimacionit dhe programi CEEA (kursi i pare)”  

Data e zhvillimit: 13 – 14 tetor 2017

Vendi i organizimit: Universiteti Zoja e Keshillit te Mire

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare Anestezi-Reanimacion

Kontakte: Tel 0682030058 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek anestezist-reanimator Infermier

Kreditet : 6