slogan7-al

10 tetor 2017, Konference “Shendeti Mendor ne Specialitetet Mjekesore dhe Shoqeri”

Titulli i aktivitetit: 10 tetor 2017, Konference “Shendeti Mendor ne Specialitetet Mjekesore dhe Shoqeri”  

Data e zhvillimit: 10 tetor 2017

Vendi i organizimit: Hotel Tirana Tirane

Organizatori/ofruesi: Fakuteti i Mjekesise

Kontakte: Tel: 0694342998 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, infermier

Kreditet: 4