slogan7-al

Gjate 2017 Lushnjë /Grup rishikimi ndërmjet mjekeve të Familjes të QSH Nr.2 Lushnje dhe QSH Golem Lushnje lidhur me dhimbjet e gjoksit.

Titulli i aktivitetit: Gjate 2017 Lushnjë /Grup rishikimi ndërmjet mjekeve të Familjes të QSH Nr.2 Lushnje dhe QSH Golem Lushnje lidhur me dhimbjet e gjoksit.  

Data e zhvillimit: Gjate 2017

Vendi i organizimit: Qendra Shëndetësore nr 2 Lushnje

Organizatori/ofruesi: Qendra Shëndetësore nr 2 Lushnje

Kontakte: Tel: 0692279036 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekesi familjare

Kreditet : 10