slogan7-al

25 mars 2017 Tirane / Konference ”Konferenca Kombetare e XVIII e Shoqates Shqiptare te Gastroenterohepatologjisë”

Titulli i aktivitetit: 25 mars 2017 Tirane / Konference ”Konferenca Kombetare e XVIII e Shoqates Shqiptare te Gastroenterohepatologjisë”  

Data e zhvillimit: 25 mars 2017

Vendi i organizimit: Hotel Plaza, Tirane

Organizatori/ofruesi: Ministria e Shendetesise dhe Shoqata e Gastroenterohepatologjisë

Kontakte: Tel: 0692183269 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek gastrohepatolog , kirurge, radiologe

Kreditet : 5