slogan7-al

16 shtator 2017 , Gramsh / Leksion “Urgjenca Obstetrikale. Roli i mamive dhe infermiereve ne menaxhimin e saj”

Titulli i aktivitetit: 16 shtator 2017 , Gramsh / Leksion “Urgjenca Obstetrikale. Roli i mamive dhe infermiereve ne menaxhimin e saj”

Data e zhvillimit: 16 shtator 2017

Vendi i organizimit: Gramsh

Organizatori/ofruesi: Shoqata GENERA

Kontakte: Tel: 0693600308 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermierë

Kreditet : 5