slogan7-al

13 – 16 prill 2017 Tiranë/ “Screening ekografik i tremujorit te pare dhe tremujorit te dyte”.

Titulli i aktivitetit: 13 – 16 prill 2017 Tiranë/ “Screening ekografik i tremujorit te pare dhe tremujorit te dyte”.

Data e zhvillimit: 13 – 16 prill 2017

Vendi i organizimit: Tiranë

Organizatori/ofruesi: SUOGJ “Koco Glozheni”

Kontakte: Tel: 0692097808 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Obseter-Gjinekolog, Neonat, Anestezist, Laboratori, Familje Infermier Farmacistë

Kreditet : 6