slogan7-al

10, 11, 12 mars 2017 Tirane/ Konference Shkencore “Trajnim Specializues ne EMDR. Niveli i pare”.

Titulli i aktivitetit: 10, 11, 12 mars 2017 Tirane/ Konference Shkencore “Trajnim Specializues ne EMDR. Niveli i pare”.

Data e zhvillimit: 10, 11, 12 mars 2017

Vendi i organizimit: Hotel Mondial Tirane

Organizatori/ofruesi: Associacione E.M.D.R Albania

Kontakte: Tel: 0664180520 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek Neurolog dhe Psikiater

Kreditet : 13