slogan7-al

21-22 prill 2017 Tirane “Konference 1re Nderkombetare ne Shkencat Mjekesore ne Shkencat Mjekesore Klinike dhe Kirurgjikale”

Titulli i aktivitetit: 21-22 prill 2017 Tirane “Konference 1re Nderkombetare ne Shkencat Mjekesore ne Shkencat Mjekesore Klinike dhe Kirurgjikale”.

Data e zhvillimit: 21-22 prill 2017

Vendi i organizimit: Tirana International Hotel

Organizatori/ofruesi: Albanian University / Fakulteti i Shkencave Mjekesore / Departamenti i Infermierise dhe Fizioterapise

Kontakte: Tel: 066607 1226 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek , Infermier

Kreditet : 11