slogan7-al

22 prill 2017 Durres dhe 6 maj Lushnje 2017 ”Kursi i edukimit mbi te rejat dhe debatet ne mjekimin e HTA, HH, Semundjen ishemike te zemres, parandalimin e riskut kardiovaskular, Osteoperozen, Osteopeninesi dhe rhiniti alergjik dhe asma bronkiale”.

Titulli i aktivitetit: 22 prill 2017 Durres dhe 6 maj Lushnje 2017 ”Kursi i edukimit mbi te rejat dhe debatet ne mjekimin e HTA, HH, Semundjen ishemike te zemres, parandalimin e riskut kardiovaskular, Osteoperozen, Osteopeninesi dhe rhiniti alergjik dhe asma bronkiale”.

Data e zhvillimit: 22 prill 2017 Durres dhe 6 maj Lushnje 2017

Vendi i organizimit: Durres dhe Lushnje

Organizatori/ofruesi: Sherbimi i Mjeksise Interne & HTA, Departamenti Kardiologjise, Shoqata Shqiptare e Reumatologjise, Shoqata e Allergologjise

Kontakte: Tel: 0672075077 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë, Drejtues te Shendetsise ne Rrethe

Kreditet : 4