slogan7-al

3 mars 2017 Tirane/ Konference Shkencore “Imunoterapia Alergenspecifike”.

Titulli i aktivitetit: 3 mars 2017 Tirane/ Konference Shkencore “Imunoterapia Alergenspecifike”.

Data e zhvillimit: 3 mars 2017

Vendi i organizimit: Tirane

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Alergjise, Astmes dhe Imunologjise Klinike

Kontakte: Tel: 0692121652 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Alergolog, Pediater, Mjek familje

Kreditet : 5