slogan7-al

5 – 6 nentor 2016 , Durres/. “Profilaksia dhe Kontrolli i Infeksioneve nozokomiale ne stomatologji ”

Titulli i aktivitetit: 5 – 6 nentor 2016 , Durres/. “Profilaksia dhe Kontrolli i Infeksioneve nozokomiale ne stomatologji ”

Data e zhvillimit: 5 – 6 nentor 2016

Vendi i organizimit: DRSH Durres

Organizatori/ofruesi: ISSAT

Kontakte: Tel: 0682806244 / 0 42260 035 Adresa: Rr. "Kavajës" , Nd.128, H.10 Tiranë E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek i pergjithshem e specialist, Infermierë, Somatologe, Farmaciste, Menaxher

Kreditet : 8

Nr i Dosjes: 1614