slogan7-al

4 nentor Vlore, 5 nentor 2016 Fier / Trajnim “Semundjet Reumatizmale dhe dhimbja e mesit”

Titulli i aktivitetit: 4, nentor Vlore, 5 nentor 2016 , Fier / Trajnim “Semundjet Reumatizmale dhe dhimbja e mesit”

Data e zhvillimit: 4 dhe 5 nentor 2016

Vendi i organizimit: Vlore, Fier

Organizatori/ofruesi: Shoqata Kombëtare e Shëndetit

Publik Kontakte: Tel: 0694445985 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë, infermierë, farmacistë, shëndet publik

Kreditet :  6

Nr i Dosjes: 1514