slogan7-al

14 nentor 2016 Tirane / Konference “Diabeti dhe kujdesi per syte. Si te parandalojme humbjen e shikimit”.

Titulli i aktivitetit: 14 nentor 2016 Tirane / Konference “Diabeti dhe kujdesi per syte. Si te parandalojme humbjen e shikimit”. 

Data e zhvillimit: 14 nentor 2016

Vendi i organizimit: Hotel Tirana International

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Diabetit në Shqipëri, Sherbimi Okulistikes, Sherbimi Endokrinologjise

Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek endokrinolog, okulist , i pergjithshem, familje

Kreditet : 5

Nr. i Dosjes: