slogan7-al

19 – 20 nentor 2016 Korce/ Konference Shkencore “Urtikaria dhe angioedema, risite dhe diskutimi i udherrefyesit kombetar”.

Titulli i aktivitetit: 19 – 20 nentor 2016 Korce/ Konference Shkencore “Urtikaria dhe angioedema, risite dhe diskutimi i udherrefyesit kombetar”. 

Data e zhvillimit: 19 – 20 nentor 2016

Vendi i organizimit: Hotel Dardha Korce

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Alergjise, Astmes dhe Imunologjise Klinike

Kontakte: Tel: 0692121652 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. Kategoria e pjesëmarrësve: Alergolog, Pediater, Mjek familje

Kreditet : 9

Nr i Dosjes : 1660