slogan7-al

29 tetor 2016 Konference /Tirane ”Nefrologjia sot dhe sfidat per te ardhmen”.

Titulli i aktivitetit: 29 tetor 2016 Konference /Tirane ”Nefrologjia sot dhe sfidat per te ardhmen”. 

Data e zhvillimit: 29 tetor 2016

Vendi i organizimit: Hotel Tirana International

Organizatori/ofruesi: Ministria e Shendetesise dhe Shoqata e Nefrologjise

Kontakte: Tel: 0684063625 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek nefrolog

Kreditet : 5

Nr i Dosjes :