slogan7-al

2 nentor 2016 Elbasan / Trajnim “Aspektet asistenciale te dhimbjes akute dhe kronike”

Titulli i aktivitetit: 2 nentor 2016 Elbasan / Trajnim “Aspektet asistenciale te dhimbjes akute dhe kronike”

Data e zhvillimit: 2 nentor 2016

Vendi i organizimit: Salla e konferencave, UNIZKM “Elena Gjika”, Elbasan

Organizatori/ofruesi: Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë”, Dega e Infermierisë

Kontakte: Tel : (054)253347 Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier

Kreditet : 4

Nr i dosjes :