slogan7-al

19 maj 2016 Mirdite “Faktoret e Riskut Kardiovaskular dhe Semundjet Iskemike te zemres”.

Titulli i aktivitetit: 19 maj 2016 Mirdite “Faktoret e Riskut Kardiovaskular dhe Semundjet Iskemike te zemres”. 

Data e zhvillimit: 19 maj 2016

Vendi i organizimit: Fan, Mirditë

Organizatori/ofruesi: Caritas Shqipëtar

Kontakte: Tel: 0695143788 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier

Kreditet : 4

Nr i Dosjes: 1540