slogan7-al

20 – 22 qershor 2016 Gjirokaster 23 – 25 qershor 2016 Sarande, “Trajnim per shendetin seksual dhe riprodhues ne mjedise humanitare”

Titulli i aktivitetit: 20 – 22 qershor 2016 Gjirokaster 23 – 25 qershor 2016 Sarande, “Trajnim per shendetin seksual dhe riprodhues ne mjedise humanitare”

Data e zhvillimit: 20 – 22 qershor 2016

Gjirokaster  23 – 25 qershor 2016 Sarande

Vendi i organizimit: Sarande, Gjirokaster

Organizatori/ofruesi: Qëndra Shqiptare për Popullsine dhe Zhvillimin

Kontakte: Tel: 0695722233 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek familje, gjinekologe, pediater

Kreditet : 15

Nr i Dosjes : 1567