slogan7-al

18 qershor 2016/ Tirane /Seminar “Perditesim i njohurive ne paresor”.

Titulli i aktivitetit: 18 qershor 2016/ Tirane /Seminar “Perditesim i njohurive ne paresor”.

Data e zhvillimit: 18 qershor 2016

Vendi i organizimit: Hotel Tirana

Organizatori/ofruesi: Akademia Shqiptare e Mjekeve te Familjes (ASHMF)

Kontakte: Tel: 0672023962 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek dhe infermier te sherbimit paresor

Kreditet :  4

Nr i Dosjes : 1560