slogan7-al

23 prill 2016 , Korce / Uorkshop“Semundjet Reumatizmale dhe dhimbja e mesit”

Titulli i aktivitetit: 23 prill 2016 , Korce / Uorkshop “Semundjet Reumatizmale dhe dhimbja e mesit” 

Data e zhvillimit: 23 prill 2016

Vendi i organizimit: Korce

Organizatori/ofruesi: Shoqata Kombëtare e Shëndetit Publik

Kontakte: Tel: 0694445985 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë, infermierë, farmacistë, shëndet publik

Kreditet : 6

Nr i Dosjes: 1514