slogan7-al

6 prill 2016 Tiranë, “Edukimi ne Vazhdim i Profesionisteve te Shendetit ne lidhje me Profilaksine dhe Kontrollin e Infeksioneve Nozokomiale”

Titulli i aktivitetit: 6 prill 2016 Tiranë, “Edukimi ne Vazhdim i Profesionisteve te Shendetit ne lidhje me Profilaksine dhe Kontrollin e Infeksioneve Nozokomiale” 

Data e zhvillimit: 6 prill 2016

Vendi i organizimit: QSUT, Tiranë

Organizatori/ofruesi: International Virtual e-Hospital Fondation

Kontakte: Tel 0672103672 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek infermier dentist farmacist

Kreditet : 2 kredite per leksion

Nr i Dosjes :  1503