slogan7-al

13 prill 2016 Konference “Cilesia e Barnave dhe e drejta e shendetit”

Titulli i aktivitetit: 13 prill 2016 Konference “Cilesia e Barnave dhe e drejta e shendetit” 

Data e zhvillimit: 13 prill 2016

Vendi i organizimit: Aula Magna, Universitetit Katolik “Zoja e Këshillit të Mirë”

Organizatori/ofruesi: Universiteti Katolik “Zoja e Këshillit të Mirë”

Kontakte: Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. / Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë, infermier, dentist, farmacist

Kreditet : 4

Nr i Dosjes: 1501