slogan7-al

6 shkurt 2016 Tiranë, “Konference Kombetare”

Titulli i aktivitetit: 6 shkurt 2016 Tiranë, “Konference Kombetare” 

Data e zhvillimit: 6 shkurt 2016

Vendi i organizimit: Sheraton Hotel, Tiranë

Organizatori/ofruesi: Ministria e Shendetesise dhe International Virtual e-Hospital Fondation

Kontakte: Tel 0682057773 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek infermier

Kreditet : 5

Nr i Dosjes :