slogan7-al

18 Dhjetor 2014 /Trajnim online. “Sindromi Diarreik shumë i hasur nga mjekët dhe shpeshherë i keqtrajtuar”.

Titulli i aktivitetit: 18 Dhjetor 2014 /Trajnim online. “Sindromi Diarreik shumë i hasur nga mjekët dhe shpeshherë i keqtrajtuar”.

Data e zhvillimit: 18 Dhjetor 2014 2014

Vendi i organizimit: On Line

Organizatori/ofruesi: Projekti “Sistemi për Zhvillim Profesional 2”

Kontakte:  E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek i përgjithshëm

Kreditet : 2