slogan7-al

19 Dhjetor 2014 “Konferenca e Dhjetorit Pneumologji”.

Titulli i aktivitetit: 19 Dhjetor 2014 “Konferenca e Dhjetorit Pneumologji”.

Data e zhvillimit: 19 Dhjetor 2014

Vendi i organizimit: Hotel Tirana, Tiranë

Organizatori/ofruesi: Shoqata Pneumologëve te Shqiperisë

Kontakte: Tel: 0694254139 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek pneumologe dhe familje

Kreditet : 3