slogan7-al

5,6,7 Dhjetor 2014 Trajnim “Efekti Biologjik i Kurimit”

Titulli i aktivitetit: 5,6,7 Dhjetor 2014 Trajnim “Efekti Biologjik i Kurimit”

Data e zhvillimit: 5,6,7 Dhjetor 2014

Vendi i organizimit: Qëndra e rehabilitimit dhe Mjekësisë Sportive “Zonja e Këshillit të Mirë

Organizatori/ofruesi: Qëndra e rehabilitimit dhe Mjekësisë Sportive “Zonja e Këshillit të Mirë

Kontakte: Tel: 042273296 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek Infermier, fizioterapist, student

Kreditet : 17