slogan7-al

15 Nëntor 2014 “Kanceri kolorektal: Pikëpamje të reja të diagnostikimit, trajtimit dhe parandalimit: Cili ështe vëndi yne...”

Titulli i aktivitetit: 15 Nëntor 2014 “Kanceri kolorektal: Pikëpamje të reja të diagnostikimit, trajtimit dhe parandalimit: Cili ështe vëndi yne...”

Data e zhvillimit: 15 Nëntor 2014

Vendi i organizimit: Spitali Hygea, Tiranë

Organizatori/ofruesi: Spitali Hygea, Tiranë

Kontakte: Tel: 0682084892 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë

Kreditet : 7