slogan7-al

28 tetor - 1 nëntor 2014 Udhëheqja e stafit mjekësor të urgjencës dhe urgjencat paraspitalore.

Titulli i aktivitetit: 28 tetor - 1 nëntor 2014 Udhëheqja e stafit mjekësor të urgjencës dhe urgjencat paraspitalore.

Data e zhvillimit: 28 tetor - 1 nëntor 2014

Vendi i organizimit: Pezë, Tiranë

Organizatori/ofruesi: Swiss Foundation for Innovation

Kontakte: Tel: +35542240474 0684086111 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek që trajnohen në fushën e urgjencës Infermier Paramjekësor / EMT

Kreditet : 42