slogan7-al

8 Nëntor, Tiranë/Konferencë. New challenge in Interventional Cardiology, Cardiac Surgery and Electrophysiology.

Titulli i aktivitetit:

8 Nëntor, Tiranë/Konferencë. New challenge in Interventional Cardiology, Cardiac Surgery and Electrophysiology.

Data e zhvillimit:

8.11.2014

Vendi i organizimit:

Hotel Tirana International

Organizatori/ofruesi:

Shoqata shqiptare e kardiologjisë, Shoqata shqiptare e kardiologjisë dhe ritmologjisë invazive, GMV care & research .

Kontakte:

E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.   tel: 355 67 20 58 763

Kategoria e  pjesëmarrësve:

Mjek kardiolog, kardiokirurg, familje, urgjence, reanimator, internist, nefrolog, neurolog, kirurg vazal.

Kreditet :

8