slogan7-al

24 Tetor, Tiranë/Uorkshop. Anestezia Trunkale dhe Plexiale.

Titulli i aktivitetit:

24 Tetor, Tiranë/Uorkshop. Anestezia Trunkale dhe Plexiale.

Data e zhvillimit:

24-25.10.2014

Vendi i organizimit:

Spitali Salus Tiranë

Organizatori/ofruesi:

Spitali Salus Tiranë

Kontakte:

E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.   tel: 355 66 20 53 180

Kategoria e  pjesëmarrësve:

Mjek anestezistë-reanimatorë

Kreditet :

7