slogan7-al

29 Shtator, Delvinë/Trajnim. Shëndeti seksual dhe riprodhues.

Titulli i aktivitetit:

29 Shtator, Delvinë/Trajnim. Shëndeti seksual dhe riprodhues.

Data e zhvillimit:

29-30.09.2014 - 1-2.10.2014

Vendi i organizimit:

Delvinë

Organizatori/ofruesi:

DSHP Delvinë

Kontakte:

email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. tel: 355 69 5386128

Kategoria e  pjesëmarrësve:

Për stafin

Mjek

Infermier

Kreditet :

13