slogan7-al

13 Qershor, Pogradec/Konferencë. Një qasje praktike ndaj dhunës me bazë gjinore.

Titulli i aktivitetit

13 Qershor, Pogradec/Konferencë. Një qasje praktike ndaj dhunës me bazë gjinore.

Data e zhvillimit:

13-14.06.2014

Vendi i organizimit:

Pogradec

Organizatori/ofruesi:

Qendra Shqiptare për Popullsinë dhe Zhvillimin

Kontakt

Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

tel: 355689023259

Kategoria e pjesëmarrësve

Mjek

Infermier

Kreditet:

9