slogan7-al

9 Qershor Elbasan/Trajnim. Komunikimi me pacientët dhe midis nesh.

Titulli i aktivitetit:

9 Qershor Elbasan/Trajnim. Komunikimi me pacientët dhe midis nesh.

Data e zhvillimit:

9.06.2014

Vendi i organizimit:

Poliklinika e Specialiteteve Elbasan

Organizatori/ofruesi:

Spitali Rajonal Elbasan

Kontakte:

E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e  pjesëmarrësve:

Për stafin e qendrës

Infermier

Kreditet :

2