slogan7-al

20 Qershor Tiranë/Trajnim. Nga trajtimi manual i kolonës vertebrale tek riekuilibrimi postural global.

Titulli i aktivitetit:

20 Qershor Tiranë/Trajnim. Nga trajtimi manual i kolonës vertebrale tek riekuilibrimi postural global.

Data e zhvillimit:

20-22.06.2014

Vendi i organizimit:

Qendra e Rehabilitimit dhe Mjekësisë Sportive “Zoja e Këshillit të Mirë”, Tiranë

Organizatori/ofruesi:

Qendra e Rehabilitimit dhe Mjekësisë Sportive “Zoja e Këshillit të Mirë”, Tiranë

Kontakte:

E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.   tel: 0355 0422 73 296

Kategoria e  pjesëmarrësve:

Fizioterapist

Kreditet :

19