slogan7-al

4 Korrik, Tiranë/Konferencë. Sëmundjet Periodontale, Etiopatogjeneza. Klasifikimi dhe teknikat e Avancuara terapeutike.

Titulli i aktivitetit:

4 Korrik, Tiranë/Konferencë. Sëmundjet Periodontale, Etiopatogjeneza. Klasifikimi dhe teknikat e Avancuara terapeutike.

Data e zhvillimit:

4.07.2014

Vendi i organizimit:

Universiteti Aldent , Tiranë

Organizatori/ofruesi:

Dental Leader Corsi

Kontakte:

E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. tel: 355 66 20 97 616

Kategoria e  pjesëmarrësve:

Stomatolog

Kreditet :

4