slogan7-al

3 Maj ,Durrës/Leksion. Anemia ferriprive dhe menaxhimi i saj.

Titulli i aktivitetit: 3 Maj ,Durrës/Leksion. Anemia ferriprive dhe menaxhimi i saj.
Data e zhvillimit:

03.05.2014

Vendi i organizimit: Hotel Blue Star , Durrës
Organizatori/ofruesi: Urdhëri i Farmacistëve të Shqipërisë
Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.  tel:3552264980
Kategoria e  pjesëmarresve Farmacist
Kreditet: 4